Šance pro každého

Vítejte na našÍ škole

ZŠ Palackého v Brně se specializuje na výuku dětí s lehkým mentálním postižením a dětí se specifickými vývojovými  poruchami chování (ADHD).

Výuka probíhá ve třídách s malým počtem žáků pod vedením specialních pedagogů s vysoce individuálním přístupem. Zaměřujeme se na aktivní přípravu žáků do života. Pomáháme při výběru vhodného učebního oboru.

Žákům nabízíme zapojení do rozličných zájmových kroužků: keramického, sportovního, zábavné angličtiny, komunikačního, "Kdo si hraje, nezlobí".

Naše škola úzce spolupracuje se speciálně pedagogickým centrem, pedagogicko psychologickou poradnou a dalšími odborníky.


Děkujeme Všem sponzorům, kteří obdarovali naši školu.

Novinky

16.02.2017 09:28

Bruslení se žáky

I letos díky městské části Královo Pole mohou naši žáci chodit bruslit v rámci TV jednou týdně na led veřejného kluziště Vodova. Z ledu zdraví pan učitel Šmídek a paní učitelka Moláčková se svými žáky.
18.01.2017 09:49

Nabídka volného místa asistenta pedagoga

Od 1. 2. 2017 přijmeme asistenta pedagoga do třídy pro žáky s LMP. Jedná se o částečný úvazek (21 hodin týdně/4 – 5 h. denně). Požadované vzdělání:  pedagogické (SŠ, VOŠ, VŠ, nebo kurz pro asist. pg.), popřípadě studující  PdF  4. – 5. ročník Písemné nabídky s životopisem...
17.01.2017 13:55

Pozvánka na třídní schůzky

Vážení rodiče, blíží se pololetní hodnocení prospěchu a chování Vašich dětí. V souvislosti s uzavíráním známek proběhnou dne 23. 1. 2017 od 16.30 hod. pravidelné pololetní třídní schůzky, na které jste srdečně zváni.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode