NÁŠ KONCERT V KNIHOVNĚ

27.05.2019 18:14

Muzikoterapie v Knihovně Jiřího Mahena

V průběhu celého školního roku se žáci ze tříd: II., IV., VII. A a VII. účastní pravidelných prožitkových setkání v rámci Celostní Muzikoterapie Lubomíra Holzera pod vedením sympatické lektorky Mgr. Soni Štoudkové Ph.D.. V rámci jednotlivých lekcí společně hrajeme na netradiční hudební nástroje: bubny djembé, šamanské rámové bubny, koncovky, tibetské mísy, hudební perkuse (zvířátka), chřestidla a dešťové hole. Nechybí ani odpočinek v rámci prožitkové relaxace či tanec s hedvábnými šátky.

Společné ladění, uvolnění a naslouchání se nám postupně zlepšuje. Soňa nás stále častěji chválí, že zníme jako „jeden buben“, ke hře přistupujeme s citem, tvoříme příjemné melodie. Není tak divu, že z knihovny vždy odcházíme s dobrou náladou plni energie a velké radosti, o kterou bychom se chtěli podělit i s Vámi, proto jste všichni srdečně zváni na náš společný koncert „Zázraky světa“ dne 30. 5. v 17.00 v prostorách KJM na Kobližné.

Více o metodě Celostní muzikoterapie na https://www.kjm.cz/muzikoterapie-kjm

Základní škola Brno, Palackého třída, příspěvková organizace

Palackého tř. 68