Skok vysoký - 172cm rekord soutěže

20.02.2013 14:15

Ve středu 6.2.2013 se konala soutěž ve skoku do výšky pro žáky ZŠ praktických v městě Brně. Pořadatelem byla ZŠ Vídeňská. Soutěžilo se celkem ve 4 kategoriích. Mladší žáci a žákyně, starší žáci a žákyně. Překvapením celé soutěže byl výkon žáka Lukáše Konečného z pořádající školy, který skočil výšku 172 cm a suveréně tak vyhrál v kategorii starších žáků. Z našich žáků jsme měli v každé kategorii na stupních vítězů zástupce. Mladší žákyně vyhrála Iveta Krejčířová, která skočila výšku 120cm stejně jako naše další vítězka starších dívek Miluška Vránová. Na třetím místě v mladších žácích se umístil David Brychta výkonem 130 cm a ve starších žácích si druhé místo vyskákal Daniel Bartoš výkonem 150 cm.  Celkové výsledky ve skoku vysokém - zde .