Úvod > Škola > Projekty > Eu peníze školám

Eu peníze školám

Logo

Za účelem systematické podpory vzdělávání se naše škola zapojila do projektu s názvem EU Peníze školám, který vychází z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu. Smyslem této finanční podpory je podpořit rozvoj oblastí, které se dlouhodobě ukazují (např. ve výsledcích mezinárodních šetření typu TIMSS0F1 a PISA1F2) jako problematické v rámci vzdělávání na základních školách. Podporou vytipovaných témat a koncentrací finančních prostředků na ně by mělo dojít ke zlepšení této situace.

Naše škola se ve svém projektu zaměřila na systematickou podporu čtenářské a informační gramotnosti žáků.

V rámci šablon I/2 a III/2 naše základní škola zpracovává digitální učební materiály pro předměty – Prvouka, Český jazyk, Dějepis, Matematika, Informatika, Zeměpis, Hudební výchova, Občanská nauka, Přírodopis, Tělesná výchova, ...
Na emailové adrese: zvs.palackeho@bm.orgman.cz poskytneme DUMy i ostatním pedagogickým pracovníkům ze ZŠ v ČR.