Volnočasové aktivity 2018/2019

Přihláška do volnočasového kroužku
(prosíme vyplnit, podepsat a odevzdat učiteli nebo zaslat na info@zspalackeho.cz)

1. ŠIKOVNÉ RUCE I.

Tvoření, šití, kreslení, malování, atd., vše zábavnou formou za konverzace a poslechu hudby.

PRO: 1.–5.ročník

KDY: pondělí 13.00 – 13.45 hod. (V.tř.)

VEDOUCÍ KROUŽKU: Martina Gumančíková

2. SPORŤÁČEK

Díky pohybu/sportu si děti vytvoří základní  pohybové návyky a vztah k pohybové aktivitě. Všechny „sporťáčky“  tak čeká hodina plná pohybu, sportovních soutěží, her a cvičení (míčové hry, opičí dráha, cvičení s vlastní vahou, cvičení pro zlepšení koordinace a pod.).

PRO: 1.–5.ročník

KDY: Středa 13.00  – 14.00

VEDOUCÍ KROUŽKU: Anna Kolářová, Martina Štefková

3. TANCOVÁNÍ

Kroužek je za měřen na rozvoj pohybových  dovedností. Děti získají správné taneční návyky,  držení těla a součástí hodin bude rytmika,  improvizace a taneční průprava klasického a  moderního tance.

PRO: dívky 1. a 2. stupně

KDY: úterý 14.00  – 15.00 hod.

VEDOUCÍ KROUŽKU: Markéta Bednářová

4. VAŘENÍ

Vaření, pečení, smažení různorodých jídel.  Možnost realizovat vlastní recepty. 150 Kč na  suroviny (platba předem).

PRO: 3.-9.ročník

KDY: Středa 1/14 dní 13.45  – 15.20 hod.

VEDOUCÍ KROUŽKU: Jana Staňková, Hana Vichrová

5. SPORTOVNÍ KROUŽEK II.

Chceš-li zažít radost z pohybu, rozvinout svou motoriku, sílu a vytrvalost - to vše v duchu zásady fair play - přihlas se do sportovního kroužku (fotbal, lehká atletika, míčové hry).

PRO: 6.–9.ročník

KDY: Středa 14.00 – 15.00 hod.

VEDOUCÍ KROUŽKU: Leoš Pyszak

6. NĚMECKÝ JAZYK II.

Domluvíš se německy? Němčina volně a zábavnou formou, základy německé konverzace. Vhodné pro  žáky 2. stupně  - druhý cizí jazyk.

PRO: Druhý stupeň ZŠ - (7.), 8.  – 9. r o čník

KDY: v úterý 14.00  - 15.00 (VII. A)

VEDOUCÍ KROUŽKU: Zdeňka Vaďurová