V úterý 12.5. k nám zavítal zoolog Martin Maláč se svým programem zaměřeným na zvířata, kterých se lidé často bojí. ???? Zúčastnily se třídy z prvního i druhého stupně. Mnozí z nás postupně překonávali své strachy, aby nechali zvítězit zvědavost a tak jsme si postupně mohli sáhnout na mnohonožku, pavouka, štíra, hady a dokonce i na varana. Děkujeme za zážitek, za ochotu odpovídat na všechny otázky, které nás napadaly a za to, že jsme mohli nahlédnout do života tak zajímavých tvorů.