Naše motto: “Šance pro každého”

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Oslava 80. výročí založení školy vrcholí

Oslava 80. výročí založení školy vrcholíVe čtvrtek 16. 5. 2024 od 10:00 hod. připravujeme u nás ve škole oficiální slavnostní setkání pozvaných hostů, pro které jsme připravili krátkou prezentaci školy s hudebním a tanečním vystoupením žáků a na závěr možnost prohlídky výstavy mapující 80letou historii školy.

Oslavy završíme v pátek 17. 5. 2024 od 14:30 hod. velkou ŠKOLNÍ SLAVNOSTÍ, kterou připravujeme pro všechny žáky – současné, bývalé i budoucí a jejich rodiče. Slavnost, která nese název „Zvířecí olympiáda“, bude plná zábavy a netradičních soutěží. Chybět nebude i vystoupení žáků, něco dobrého na zakousnutí, opékání špekáčků a pro všechny dětské účastníky i odměny za soutěžení.

Přijďte, těšíme se na vás!!!