Naše motto: “Šance pro každého”

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Přijímací řízení na střední školy

Přijímací řízení na střední školyVážení rodiče,

v souvislosti s blížícím se termínem přijímacího řízení na střední školy si dovolujeme Vás upozornit, že podle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví č.j. MZDR 14592/21-1/MIN/KAN mají všichni uchazeči o střední vzdělávání povinnost doložit před přijímací zkouškou konanou prezenční formou negativní výsledek antigenního nebo RT-PCR testu na přítomnost antigenu či viru SARS-CoV-2, který byl proveden v posledních 7 dnech před konáním přijímací zkoušky. 

Podle čl. 4 výše uvedeného opatření je základní škola, ve které je uchazeč v současné době žákem, povinna provést na jeho žádost preventivní test ve škole a vydat o výsledku testu doklad.

Případné dotazy zodpoví Mgr. Věra Piňosová