Naše motto: “Šance pro každého”

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Setkání s absolventy naší školy

Setkání s absolventy naší školyDatum konání:
12.4.2022

12. 4. nás navštívili naši bývalí žáci Filip Hanák a David Zdražil. Společně představili žákům vyšších ročníků svůj učební obor Prodavač a výrobce lahůdek. Žáci se dozvěděli, jaké teoretické znalosti je možné získat na učebním gastronomickém oboru. Prohlédli si fotografie kulinářských výrobků a dozvěděli se spoustu praktických tipů na práci v kuchyni, zajímavé recepty a také podrobnosti o praxi v supermarketu. Společně vytvořili profil uchazeče o tento učební obor – jaké by měl mít osobnostní předpoklady a vstupní praktické i sociální dovednosti.

V druhé části programu nám chlapci ve cvičné kuchyni předvedli, jak se správně zachází s nožem a pod jejich vedením žáci připravili výtečnou pomazánku.

Setkání s absolventy naší školy
Setkání s absolventy naší školy
Setkání s absolventy naší školy
Setkání s absolventy naší školy