V úterý 5. května se v Blansku konal turnaj v kopané speciálních škol, kterého se zúčastnili také někteří naši žáci 2. stupně. V silné konkurenci předvedli výborné sportovní výkony a bojovali s velkým nasazením. Za svou snahu byli odměněni krásným 3. místem. Všem hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci a gratulujeme k úspěchu.