V úterý 26. května naši basketbalisté poměřili síly s tradičními "rivaly" ze ZŠ Želešice v přátelském utkání. Ačkoliv Želešice statečně vzdorovaly, vítěz může být jen jeden. Naši sportovoci zápas uzavřeli krásným skóre 55:13. Všem hráčům děkujeme za nasazení a vítězům gratulujeme!