Pedagogický sbor - 2020/2021

 

Vedení školy:

Ředitelka školy:
Mgr. Lenka Herzová - lenka.herzova@zspalackeho.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Věra Piňosová - vera.pinosova@zspalackeho.cz

 

Poradenští pracovníci:

Výchovná poradkyně:
Mgr. Věra Piňosová

Školní metodik prevence:
Mgr. Aleš Šmídek -  ales.smidek@zspalackeho.cz 

Školní psycholožky:
Mgr. Tereza Vlčková -   tereza.vlckova@zspalackeho.cz  
Mgr. Martina Štefková - martina.stefkova@zspalackeho.cz

Speciální pedagog:
PhDr. Mgr. Ludmila Račanská - ludmila.racanska@zspalackeho.cz

 

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s ADHD a jejich asistenti:

 

I. (1. ročník)

Mgr. Markéta Bednářová, Bc. Denisa Launová

 

II. (2. ročník)

Mgr. Gabriela Petrskovská, Mgr. Andrea Musilová

 

III. (3. ročník)

Mgr. Zuzana Mácová, Mgr., BcA. Kristýna Hriadelová

 

IV. (4. ročník)

Mgr. Andrea Kubová, PhD., Bc. Veronika Klímová

 

V. (4.+ 5. ročník)

Bc. Lucie Havelková, Mgr. Pavla Andrašková (2. pedagog), Jenifer Svitavská

 
V.B (5.+ 6. ročník)

Mgr. Kateřina Moláčková, Bc. Kateřina Kundrátová

 

VI. (6. ročník)

Mgr. Jana Pospíšilová, Mgr. Radka Krejčová (2. pedagog), Mgr. Petra Horalíková

 

VII. (7. ročník)

Mgr. Jana Coufalová, Martina Gumančíková, DiS. et DiS.

 

VII.B (7. ročník)

Bc. Jana Staňková, Bc. Natalie Klimovičová

 

VIII. (8.+ 9. ročník)

Mgr. Jitka Vondrová, Zdeňka Škodová, DiS.

 

IX. (8.+ 9. ročník)

Mgr. Leoš Pyszak, Mgr. Denisa Urbánková

 

X.B (9. ročník)

Mgr. Aleš Šmídek,  Mgr. Martin Pichrt

 

                                                           

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s LMP:
 

VII.A (5.+6.+7. ročník)

Mgr. Eva Doležalová, Mgr. Ivana Gálová

 

IX.A (8.+9. ročník)

Mgr. Hana Vichrová, Bc. Bohdanka Braunerová

                                                            


Netřídní učitelé:

Ing. Richard Kolář – správce ICT

Mgr. Věra Piňosová – výchovná poradkyně

PhDr. Bohumila Seidlová

Mgr. Zdeňka Vaďurová

Mgr. Milena Ptáčková, DiS.


 

Vychovatel /-ky školní družiny:

 
1. oddělení
Mgr. Andrea Musilová, vedoucí ŠD
Bc. Kateřina Kundrátová
Bc. Veronika Klímová
 
2. oddělení
Mgr. Pavla Andrašková
Jenifer Svitavská
 
3. oddělení
Bc. Denisa Launová
Mgr., BcA. Kristýna Hriadelová
 
Ranní družina
Mgr. Martin Pichrt
Martina Gumančíková, DiS. et DiS.
 

 

 


 

 

 

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s LMP:
 

V.A (4.+5.+6. ročník) ........................ Mgr. Eva Doležalová

VII.A (7.+8.+9. ročník) ...................... Mgr. Hana Vichrová



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

 

 

 

. (1. ročník) ............................ Mgr. Gabriela Petrskovská

II. (2. ročník) ............................ Bc. Natálie Klimovičová

III. (3. ročník) ........................... Mgr. Andrea Fremelová, PhD.

IV. (4. ročník) ............................ Bc. Lucie Havelková

V. (5. ročník) ............................. Mgr. Markéta Bednářová

V.B (4.+5. ročník) ........................ Mgr. Kateřina Moláčková

VI. (6. ročník) ............................. Mgr. Jana Coufalová

VI.B (6. ročník) ............................ Bc. Jana Staňková

VII. (6.+7. ročník) ......................... Mgr. Jitka Vondrová

VIII. (8. ročník) ............................. Bc. Leoš Pyszak

VIII.B (8. ročník) ............................ Mgr. Aleš Šmídek

IX. (7.+9.ročník) ............................ Mgr. Jana Pospíšilová



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

. (1. ročník) ............................ Mgr. Gabriela Petrskovská

II. (2. ročník) ............................ Bc. Natálie Klimovičová

III. (3. ročník) ........................... Mgr. Andrea Fremelová, PhD.

IV. (4. ročník) ............................ Bc. Lucie Havelková

V. (5. ročník) ............................. Mgr. Markéta Bednářová

V.B (4.+5. ročník) ........................ Mgr. Kateřina Moláčková

VI. (6. ročník) ............................. Mgr. Jana Coufalová

VI.B (6. ročník) ............................ Bc. Jana Staňková

VII. (6.+7. ročník) ......................... Mgr. Jitka Vondrová

VIII. (8. ročník) ............................. Bc. Leoš Pyszak

VIII.B (8. ročník) ............................ Mgr. Aleš Šmídek

IX. (7.+9.ročník) ............................ Mgr. Jana Pospíšilová



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s ADHD:
 

I. (1. ročník) ............................ Mgr. Gabriela Petrskovská

II. (2. ročník) ............................ Bc. Natálie Klimovičová

III. (3. ročník) ........................... Mgr. Andrea Fremelová, PhD.

IV. (4. ročník) ............................ Bc. Lucie Havelková

V. (5. ročník) ............................. Mgr. Markéta Bednářová

V.B (4.+5. ročník) ........................ Mgr. Kateřina Moláčková

VI. (6. ročník) ............................. Mgr. Jana Coufalová

VI.B (6. ročník) ............................ Bc. Jana Staňková

VII. (6.+7. ročník) ......................... Mgr. Jitka Vondrová

VIII. (8. ročník) ............................. Bc. Leoš Pyszak

VIII.B (8. ročník) ............................ Mgr. Aleš Šmídek

IX. (7.+9.ročník) ............................ Mgr. Jana Pospíšilová

 



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s ADHD:
 

I. (1. ročník) ............................ Mgr. Gabriela Petrskovská

II. (2. ročník) ............................ Bc. Natálie Klimovičová

III. (3. ročník) ........................... Mgr. Andrea Fremelová, PhD.

IV. (4. ročník) ............................ Bc. Lucie Havelková

V. (5. ročník) ............................. Mgr. Markéta Bednářová

V.B (4.+5. ročník) ........................ Mgr. Kateřina Moláčková

VI. (6. ročník) ............................. Mgr. Jana Coufalová

VI.B (6. ročník) ............................ Bc. Jana Staňková

VII. (6.+7. ročník) ......................... Mgr. Jitka Vondrová

VIII. (8. ročník) ............................. Bc. Leoš Pyszak

VIII.B (8. ročník) ............................ Mgr. Aleš Šmídek

IX. (7.+9.ročník) ............................ Mgr. Jana Pospíšilová

 



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

 

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s ADHD:
 

I. (1. ročník) ............................ Mgr. Gabriela Petrskovská

II. (2. ročník) ............................ Bc. Natálie Klimovičová

III. (3. ročník) ........................... Mgr. Andrea Fremelová, PhD.

IV. (4. ročník) ............................ Bc. Lucie Havelková

V. (5. ročník) ............................. Mgr. Markéta Bednářová

V.B (4.+5. ročník) ........................ Mgr. Kateřina Moláčková

VI. (6. ročník) ............................. Mgr. Jana Coufalová

VI.B (6. ročník) ............................ Bc. Jana Staňková

VII. (6.+7. ročník) ......................... Mgr. Jitka Vondrová

VIII. (8. ročník) ............................. Bc. Leoš Pyszak

VIII.B (8. ročník) ............................ Mgr. Aleš Šmídek

IX. (7.+9.ročník) ............................ Mgr. Jana Pospíšilová

 



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

 

© 2010-2020 Všechna práva vyhrazena.

Správa webu: Richard Kolář