TŘÍDY a UČITELÉ

 

Vedení školy:

Ředitelka školy:
Mgr. Lenka Herzová - lenka.herzova@zspalackeho.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Věra Piňosová - vera.pinosova@zspalackeho.cz

 

Poradenští pracovníci:

Výchovná poradkyně:
Mgr. Věra Piňosová

Školní metodik prevence:
Mgr. Aleš Šmídek -  ales.smidek@zspalackeho.cz 

Školní psycholožky:
Mgr. Tereza Vlčková -   tereza.vlckova@zspalackeho.cz  
Mgr. Jan Lindner - jan.lindner@zspalackeho.cz

Speciální pedagog:
PhDr. Mgr. Ludmila Račanská - ludmila.racanska@zspalackeho.cz

 

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s ADHD a jejich asistenti:

 

I. (1. ročník)

Mgr. Andrea Musilová, Jenifer Svitavská

 

II. (2. ročník)

Mgr. Markéta Bednářová, Bc. Denisa Launová

 

III. (3. ročník)

Mgr. Gabriela Petrskovská, Mgr. Martina Benová

 

IV. (4. ročník)

Mgr. Jana Saipová, Michaela Urbanovská

 

V. (5. ročník)

Mgr. Andrea Kubová, PhD., Bc. Veronika Klímová

 

V.B (3.+ 5. ročník)

Mgr. Jana Coufalová, Bc. Lucie Ondráčková

 

VI. (6. ročník)

Mgr. Aleš Šmídek,  Mgr. Pavla Andrašková , Mgr. Martin Pichrt

 

VI. B (6. + 7. ročník)

Mgr. Kateřina Moláčková, Mgr. Markéta Krejčí

 

VII. (7. ročník)

Mgr. Jana Pospíšilová, Mgr. Radka Krejčová , Mgr. Petra Horalíková

 

VIII. (8. ročník)

Mgr. Leoš Pyszak, Martina Gumančíková, DiS. et DiS.

 

 VIII. B (8. ročník)

Bc. Jana Staňková, Bc. Bohdanka Braunerová

 

IX. (9. ročník)

Mgr. Jitka Vondrová, Zdeňka Škodová, DiS.

 

 

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s LMP:
 

VII.A (6.+7. ročník)

Mgr. Eva Doležalová, Mgr. Ivana Gálová

 

IX.A (8.+9. ročník)

Mgr. Hana Vichrová, Magdaléna Sýkorová

                                                            

Netřídní učitelé:

Ing. Richard Kolář – správce ICT

Mgr. Věra Piňosová – výchovná poradkyně

PhDr. Bohumila Seidlová

Mgr. Zdeňka Vaďurová

MgA. Tamara Dikyová


 

Vychovatel /-ky školní družiny:

Bc. Denisa Launová, vedoucí ŠD
 
1, oddělení
Jenifer Svitavská
Bc. Lucie Ondráčková
2. oddělení
Mgr. Martina Benová
Mgr. Petra Horalíková
Bc. Veronika Klímová
3. oddělení
Bc. Denisa Launová
Michaela Urbanovská

Ranní družina
Mgr. Martin Pichrt
Martina Gumančíková, DiS. et DiS.
 

 

 


 

 

 

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s LMP:
 

V.A (4.+5.+6. ročník) ........................ Mgr. Eva Doležalová

VII.A (7.+8.+9. ročník) ...................... Mgr. Hana Vichrová



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

 

 

 

. (1. ročník) ............................ Mgr. Gabriela Petrskovská

II. (2. ročník) ............................ Bc. Natálie Klimovičová

III. (3. ročník) ........................... Mgr. Andrea Fremelová, PhD.

IV. (4. ročník) ............................ Bc. Lucie Havelková

V. (5. ročník) ............................. Mgr. Markéta Bednářová

V.B (4.+5. ročník) ........................ Mgr. Kateřina Moláčková

VI. (6. ročník) ............................. Mgr. Jana Coufalová

VI.B (6. ročník) ............................ Bc. Jana Staňková

VII. (6.+7. ročník) ......................... Mgr. Jitka Vondrová

VIII. (8. ročník) ............................. Bc. Leoš Pyszak

VIII.B (8. ročník) ............................ Mgr. Aleš Šmídek

IX. (7.+9.ročník) ............................ Mgr. Jana Pospíšilová



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

. (1. ročník) ............................ Mgr. Gabriela Petrskovská

II. (2. ročník) ............................ Bc. Natálie Klimovičová

III. (3. ročník) ........................... Mgr. Andrea Fremelová, PhD.

IV. (4. ročník) ............................ Bc. Lucie Havelková

V. (5. ročník) ............................. Mgr. Markéta Bednářová

V.B (4.+5. ročník) ........................ Mgr. Kateřina Moláčková

VI. (6. ročník) ............................. Mgr. Jana Coufalová

VI.B (6. ročník) ............................ Bc. Jana Staňková

VII. (6.+7. ročník) ......................... Mgr. Jitka Vondrová

VIII. (8. ročník) ............................. Bc. Leoš Pyszak

VIII.B (8. ročník) ............................ Mgr. Aleš Šmídek

IX. (7.+9.ročník) ............................ Mgr. Jana Pospíšilová



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s ADHD:
 

I. (1. ročník) ............................ Mgr. Gabriela Petrskovská

II. (2. ročník) ............................ Bc. Natálie Klimovičová

III. (3. ročník) ........................... Mgr. Andrea Fremelová, PhD.

IV. (4. ročník) ............................ Bc. Lucie Havelková

V. (5. ročník) ............................. Mgr. Markéta Bednářová

V.B (4.+5. ročník) ........................ Mgr. Kateřina Moláčková

VI. (6. ročník) ............................. Mgr. Jana Coufalová

VI.B (6. ročník) ............................ Bc. Jana Staňková

VII. (6.+7. ročník) ......................... Mgr. Jitka Vondrová

VIII. (8. ročník) ............................. Bc. Leoš Pyszak

VIII.B (8. ročník) ............................ Mgr. Aleš Šmídek

IX. (7.+9.ročník) ............................ Mgr. Jana Pospíšilová

 



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s ADHD:
 

I. (1. ročník) ............................ Mgr. Gabriela Petrskovská

II. (2. ročník) ............................ Bc. Natálie Klimovičová

III. (3. ročník) ........................... Mgr. Andrea Fremelová, PhD.

IV. (4. ročník) ............................ Bc. Lucie Havelková

V. (5. ročník) ............................. Mgr. Markéta Bednářová

V.B (4.+5. ročník) ........................ Mgr. Kateřina Moláčková

VI. (6. ročník) ............................. Mgr. Jana Coufalová

VI.B (6. ročník) ............................ Bc. Jana Staňková

VII. (6.+7. ročník) ......................... Mgr. Jitka Vondrová

VIII. (8. ročník) ............................. Bc. Leoš Pyszak

VIII.B (8. ročník) ............................ Mgr. Aleš Šmídek

IX. (7.+9.ročník) ............................ Mgr. Jana Pospíšilová

 



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

 

Třídní učitelé ve třídách pro žáky s ADHD:
 

I. (1. ročník) ............................ Mgr. Gabriela Petrskovská

II. (2. ročník) ............................ Bc. Natálie Klimovičová

III. (3. ročník) ........................... Mgr. Andrea Fremelová, PhD.

IV. (4. ročník) ............................ Bc. Lucie Havelková

V. (5. ročník) ............................. Mgr. Markéta Bednářová

V.B (4.+5. ročník) ........................ Mgr. Kateřina Moláčková

VI. (6. ročník) ............................. Mgr. Jana Coufalová

VI.B (6. ročník) ............................ Bc. Jana Staňková

VII. (6.+7. ročník) ......................... Mgr. Jitka Vondrová

VIII. (8. ročník) ............................. Bc. Leoš Pyszak

VIII.B (8. ročník) ............................ Mgr. Aleš Šmídek

IX. (7.+9.ročník) ............................ Mgr. Jana Pospíšilová

 



Více zde: https://www.zspalackeho.cz/tridy/

 

Kontakt

Základní škola Brno, Palackého třída, příspěvková organizace

info@zspalackeho.cz

Palackého tř. 68
612 00 Brno
Datová schránka: piktux3

517 330 517 - ředitelka
517 330 462 - zástupkyně ředitelky
541 212 365 - hospodářka + obědy
549 211 478 - školní psycholožky

Vyhledávání

adopcni-osvedceni-zoo-brno

© 2010-2020 Všechna práva vyhrazena.

Správa webu: Richard Kolář