Soutěž ve skoku do výšky - 21.2.2018

27.02.2018 07:16

I v tomto školním roce se uskutečnila soutěž ve skoku do výšky, kterou tradičně pořádá ZŠ Vídeňská.
Naši žáci předvedli skvělé výkony.

Mladší žáci:
Pavel Lázok - 1.místo 115 cm
Daniel Toráč - 2. místo 115 cm
 
Starší žáci:
Dominik Leo Přibilík - 4. místo - 130 cm
Dominika Kaya - 1. místo 115 cm
 

Uznání za své výkony ale zaslouží každý z žáků, který se soutěže zůčastnil. 
Díky tedy za vaše skvělé výkony a sportujte s radostí i dále.

dsfsadfdxsdsdsSoutěž ve skoku do výšky - 15.2.2017

23.02.2017 21:50

Tak nakonec se i v tomto školním roce uskutečnila tradiční soutěž ve skoku do výšky, kterou pořádá ZŠ Vídeňská.
Naši žáci předvedli výborné výkony, které jim nakonec vybojovaly stupínky vítězů ve většině žákovských kategorií. Výborný výkon předvedl zejména Fanda Podloucký, který svoji excelentní skokanskou technikou překonal laťku ve výšce 145cm. Škoda jen, že mu to nakonec nestačilo na lepší než bramborovou medaili. Uznání za své výkony ale zaslouží každý z žáků, který se na soutěž nominoval. Díky tedy za vaše skvělé výkony a sportujte s radostí i nadále.Více zde: https://www.zspalackeho.cz/news/soutez-ve-skoku-do-vysky/

Soutěž ve skoku do výšky - 15.2.2017

23.02.2017 21:50

Tak nakonec se i v tomto školním roce uskutečnila tradiční soutěž ve skoku do výšky, kterou pořádá ZŠ Vídeňská.
Naši žáci předvedli výborné výkony, které jim nakonec vybojovaly stupínky vítězů ve většině žákovských kategorií. Výborný výkon předvedl zejména Fanda Podloucký, který svoji excelentní skokanskou technikou překonal laťku ve výšce 145cm. Škoda jen, že mu to nakonec nestačilo na lepší než bramborovou medaili. Uznání za své výkony ale zaslouží každý z žáků, který se na soutěž nominoval. Díky tedy za vaše skvělé výkony a sportujte s radostí i nadále.Více zde: https://www.zspalackeho.cz/news/soutez-ve-skoku-do-vysky/
Naši žáci předvedli výborné výkony, které jim nakonec vybojovaly stupínky vítězů ve většině žákovských kategorií. Výborný výkon předvedl zejména Fanda Podloucký, který svoji excelentní skokanskou technikou překonal laťku ve výšce 145cm. Škoda jen, že mu to nakonec nestačilo na lepší než bramborovou medaili. Uznání za své výkony ale zaslouží každý z žáků, který se na soutěž nominoval. Díky tedy za vaše skvělé výkony a sportujte s radostí i nadále.

Více zde: https://www.zspalackeho.cz/news/soutez-ve-skoku-do-vysky/

Kontakt

Základní škola Brno, Palackého třída, příspěvková organizace

info@zspalackeho.cz

Palackého tř. 68
612 00 Brno
Datová schránka: piktux3

517 330 517 - ředitelka
517 330 462 - zástupkyně ředitelky
541 212 365 - hospodářka + obědy
549 211 478 - školní psycholožky

Vyhledávání

 

© 2010-2020 Všechna práva vyhrazena.

Správa webu: Richard Kolář