Škola v přírodě 2019

Po několikaletém pořádání ŠVP v malebném prostředí jižních Čech jsme se rozhodli pro změnu a z nížin přesedláme na hory. Místem pobytu se nám na týden od 17. do 21. 6. 2019 stane chata Pod Kloboukem v obci Karlov – Malá Morávka. Chata leží v krásné přírodě Jeseníků, obklopená spoustou zeleně. O děti budou pečovat zkušení učitelé, kteří již pilně plánují a vymýšlejí pro žáky program. Hlavní téma pobytu prozatím necháme v tajnosti.

Věříme, že se i letos škola v přírodě vydaří a všichni si ji skvěle užijeme. Účastníci školy v přírodě dostanou všechny informace včas písemnou formou. Pokud budetemít dotazy, či si nebudete s něčím vědět rady, obraťte se na pí. Piňosovou, pí. Moláčkovou nebo třídního učitele.

 

 

 

 

 

 

© 2010-2020 Všechna práva vyhrazena.

Správa webu: Richard Kolář