Naše motto: “Šance pro každého”

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Pasování na čtenáře

Pasování na čtenářeDnem 29. listopadu se děti z prvního ročníku kvalifikovaly na malé čtenáře. I když jsou jejich čtenářské dovednosti zatím velmi malé, zvládají poznat několik písmen, skládají slabiky a někteří čtou i krátká slova. Cesta je před nimi ještě dlouhá, ale první kroky už mají za sebou. Ve školní knihovně byly paní ředitelkou a školní knihovnicí pasovány na čtenáře. Při této příležitosti obdržely 1. díl Slabikáře, upomínkové předměty a něco na zub. V závěru se seznámily s prostředím školní knihovny a některé knihy si ze zaujetím prohlížely. Dětem přejeme, aby jim čtení dělalo radost a bylo zdrojem nových poznatků i zábavy. Fotky z pasování jsou v naší fotogalerii.