Naše motto: “Šance pro každého”

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Návštěva ze Senátu

Návštěva ze Senátu



V pondělí 12. 6. 2023 jsme u nás ve škole přivítali vzácnou návštěvu ze Senátu Parlamentu České republiky. Přijela za námi paní senátorka za Kraj Vysočina Hana Žáková a pan senátor za město Brno Jiří Dušek. Vedením školy byli seznámeni s historií i současností školy zaměřené na vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.

Potěšil nás velký zájem paní Žákové i pana Duška o problematiku vzdělávání žáků se zdravotním a sociálním znevýhodněním. Při prohlídce školy živě debatovali s žáky a ochotně odpověděli i na řadu dotazů, které si pro ně žáci připravili.

Více se o naší návštěvě dočtete ve Zpravodaji paní senátorky na tomto odkazu: http://bit.ly/42ZF0gr