Úvod > Škola > Aktuality > Recitační a literární soutěž - III. ročník

Recitační a literární soutěž - III. ročník

I v tomto školním roce se našlo několik žáků, kteří se rozhodli udělat něco navíc a zúčastnili se naší soutěže. Opět jsme si vyslechli recitaci rozmanitých básniček dle svého výběru. V  literární části nás velmi mile překvapili žáci prvního stupně se svými povídkami, které napsali v rámci výuky českého jazyka. Také někteří deváťáci využili poslední šance se zúčastnit a nezapomenutelně se zapsat do historie naší soutěže. Prezentovali se povídkami, historickými fantasy i zápisky z výletů.

V porotě tento rok zasedly paní zástupkyně Věra Piňosová, Denisa Launová, Petra Bulová a Martina Gumančíková. Rozhodování nebylo vůbec jednoduché, všichni účastníci předvedli výborné výkony a hlavně odvahu.

Tabulka výsledků:

3.místo

Christián Balog

Štěpán Doležal

Všem moc děkujeme za krásný zážitek a těšíme se na čtvrtý ročník v příštím roce.

Jana Coufalová