Naše motto: “Šance pro každého”

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Škola v přírodě

Škola v příroděDne 22.5.2023 jsme se sešli k plánované přírodovědné expedici, která se musela z důvodů utajení konat pod krycím názvem Škola v přírodě.

Expedice se zúčastnilo celkem 33 mladých pozorovatelů, 9 zkušených vedoucích týmů a dva psi.

Průběh pobytu byl zcela dechberoucí a zcela předčil plány a očekávání celé výpravy.

Stihli jsme všechno.

Během prozkoumávání nádherné černohorské krajiny jsme vystoupali na rozhlednu Žernovník, putovali v lijáku na plavecký bazén, četli kódované zprávy, odlévali stopy, pozorovali zvířenu a květenu pomocí mikroskopů, změřili své síly ve sportovním klání, odehráli desítky hodin stolního tenisu, fotbalu a kulečníku, přezpívali snad všechny táborové písně, prokázali odvahu při noční cestě lesem, navštívili Černou Horu a v závěru vířili na parketu v rytmu diska. To vše za maximální podpory stále usměvavých kuchařek a celého personálu střediska World of Life, za což jim patří velké uznání a dík.

Chtělo by se říct sláva nazdar výletu nezmokli jsme a jsme tu. No, zmokli jsme pěkně a ve zdraví se vrátili.

Expedici zdar a příští rok se těšíme znovu.

Foto viz galerie